Twoja praca stanie się o wiele przyjemniejsza. Zniknie problem za dużych nakryć głowy, za długich zapasek, które przeszkadzają Ci w poruszaniu się po restauracji czy nieprzepuszczających powietrza żakietów z niskiej jakości materiałów. Z naszymi produktami wyszywanymi w Polsce będziesz mógł komfortowo wypełniać codzienne obowiązki lub rozwijać swoją pasję,a dodatkowo będziesz wyglądał jak profesjonalista.

Nasza Historia

Przed rozpoczęciem działalności w Internecie sprzedawaliśmy nasze produkty dla zaprzyjaźnionych firm. Jednak chcemy nieustannie się rozwijać i dostarczać naszą odzież do szerszej grupy działalności gastronomicznych. Dlatego też założyliśmy stronę Internetową, która pomaga w zapoznaniu się z ofertą i złożeniu prośby o wycenę zamówienia.

Dlaczego my?

Jesteśmy pewni, iż dostarczamy jedne z najlepszych produktów w Polsce. Dlaczego? Sporo sklepów sprowadza ubrania z Chin, a później oferuje je z kilkukrotną przebitką na rynku polskim. Chyba każdy jest świadom niskiej jakości chińskiej odzieży. Jednak my nie powielamy tego schematu. Wyszywamy własną odzież z materiałów o znanej jakości, a dodatkowo tworzymy odzież na wymiar pod predyspozycje klienta.